Krytina Lamina CLIP PANEL

VYROBÍME KRYTINU CLIP PANEL U NÁS NA MIERU PRE VÁS

Krytina Lamina CLIP PANEL

U.S. Steel - Partneri - Strechy a strešné krytiny, fasády, odkvapový systém | LAMINA Prešov

Snívate o streche vhodnej pre tradičný dom, chatu v lesoch alebo hypermodernej stavbe? Alebo hľadáte skôr novú odolnú krytinu pre rekonštrukciu Vášho súčasného domova?

Klasický vzhľad a jednoduchá montáž predstavuje krytina Lamina CLIP PANEL. Jednotlivé lamely zaklapnete vzájomne do seba bez potreby špeciálneho náradia alebo zvláštnych zručností. Pokládka je navyše časovo veľmi efektívna. CLIP PANEL je určený pre sklony od 5º. Vďaka modernej výrobe je možné vyrobiť prelis na lamelách, ktorý pásy krytiny spevní. Krytina pôsobí elegantne, nadčasovo, pripomína klasickú klampiarsku krytinu so stojatou drážkou. Vyberať môžete z niekoľkých klasických, ale aj nadštandardných farieb. Bez ohľadu na ráz budovy, na ktorú krytinu kladiete, získate kvalitnú, odolnú a hlavne bezúdržbovú strechu na mnoho nadchádzajúcich rokov.

Clip Panel - Strešné krytiny - Strechy a strešné krytiny, fasády, odkvapový systém | LAMINA Prešov
 
Plechové strechy - Strechy a strešné krytiny, fasády, odkvapový systém | LAMINA Prešov

Najvhodnejším materiálom pre výrobu strešnej krytiny Lamina CLIP PANEL je LPL plech a pozinkovaný plech. Výroba strešnej krytiny spočíva v súvislých pásoch o šírke 385 mm-510 mm a dĺžke 800 mm-10 000 mm, hrúbke plechu 0,5 mm, 0,55 mm a 0,6 mm. 

S krytinou Lamina Clip Panel získate strechu, ktorá je vzhľadovo veľmi podobná klasickej a profesionálne pokladanej falcovanej krytine. Pre pokládku krytiny nepotrebujete špeciálne zručnosti ani odborné remeselné vzdelanie. K podkladu sa pásy krytiny Clip Panel prichytávajú pomocou skrutiek s plochou hlavou v strede otvoru perforovanej drážky, ktoré sú skryté (tzv. skryté kotvenie). Ak sú na Vašej streche vikiere, okná, úžľabia a ďalšie prvky, ak ste zruční, môžete si krytinu Clip Panel položiť aj v týchto častiach. Práca v okolí strešných prvkov je jednoduchá.

Výhody krytiny Clip Panel

 • Nízka hmotnosť
 • Rýchla a jednoduchá montáž
 • Vysoká odolnosť
 • Záruka až 30 rokov
 • Atraktívna a štýlová
 • Kompletný systém s príslušenstvom
 • Vhodná pre novostavby a rekonštrukcie
Clip Panel - Strešné krytiny - Strechy a strešné krytiny, fasády, odkvapový systém | LAMINA Prešov

Technické dáta

Materiál LPL plech, Pozink, galvanizovaná oceľ
a povrchom ZnAlMg
Hrúbka 0,50; 0,55; 0,60mm
Dĺžka 0,8-10m
Sklon od 5°
Farba neobmedzená podľa RAL

Produktový list

Strechy a strešné krytiny, fasády, odkvapový systém | LAMINA Prešov

Krytina Lamina Clip Panel je k dispozícii v najbežnejších už v spomínaných povrchových úpravách, ktoré poskytujú výbornú odolnosť voči zmenám odtieňa a efektívne chráni oceľové jadro pred koróziou.

Strechy a strešné krytiny, fasády, odkvapový systém | LAMINA Prešov

Vďaka modernej výrobe je možné vyrobiť prelis na lamelách, ktorý pásy krytiny spevní.

Povrchové úpravy

Strong - 30 rokov záruka - Strechy a strešné krytiny, fasády, odkvapový systém | LAMINA Prešov

Strong

Povrchová úprava Strong s hrúbkou až 50 mikrónov zabezbečuje vysokú odolnosť voči mechanickému poškodeniu, ochrane proti korózií, UV stabilite a lepšie odoláva prostrediu so znečisteným ovzduším. Vynikajúca kvalita so zárukou 30 rokov.

Eleganz - 15 rokov záruka - Strechy a strešné krytiny, fasády, odkvapový systém | LAMINA Prešov

Eleganz

Povrchová úprava Eleganz je najvhodnejším materiálom pre plechovú strechu. Jej povrchovú úpravu tvorí vrstva polyesteru v hrúbke 25 mikrónov obohatená textúrou čo dodáva krytine moderný matný vzhľad. Navyše sa materiál vyznačuje vyššou koróznou triedou a zvýšenou farebnou stálosťou so zárukou 15 rokov.

Standard - 10 rokov záruka - Strechy a strešné krytiny, fasády, odkvapový systém | LAMINA Prešov

Štandard

Povrchová úprava Štandard je najčastejšie používaná úprava s dobrým pomerom ceny a kvality so zárukou 10 rokov. Patrí medzi základné náterové systémy s povrchovou hrúbkou 25 mikrónov.

Rodinný dom

Humenné

Strešné krytiny

Dodaná strešná krytina CLIP PANEL
Materiál: LPL plech RAL 8017 ELEGANZ
Realizátor: Stanislav Braško

Chcete vedieť viac? Neváhajte a napíšte nám!

© Všetky práva vyhradené LAMINA PREŠOV, s.r.o.   |   Vyhlásenie o ochrane osobných údajov
Používame anonymizované súbory cookie, aby sme Vám poskytli najlepší zážitok z našej stránky a ochránili vaše osobné údaje. Ak budete pokračovať, povoľujete tým prijatie všetkých súborov cookie na stránke spoločnosti LAMINA PREŠOV, s.r.o.. Viac informácii