O značke

KRONO-PLAST® - značka najvyššej kvality

Spoločnosť Krono-Plast vznikla v roku 2010 v Kłobucku ako výsledok spojenia skúseností v oblasti spracovania plastov a predaja a montáže strešných krytín. Od začiatku sa špecializovala na výrobu strešných doplnkov na odvetranie strechy, ako sú: ventilačné hlavice a strešné priechodky.

 

Prejdi do e-shopu

Mám záujem - dopyt

 

Pozri katalóg KRONO-PLAST

krono-plast výrobná hala

KRONO-PLAST

Produkty Krono-Plast boli od začiatku vytvárané s ohľadom na kvalitné materiály, ľahkú inštaláciu, presné prispôsobenie krytine a tesnosť. Počas 13 rokov pôsobenia sa spoločnosť zameriava na vysoký štandard produktov a ich optimálne prispôsobenie neustále sa rozvíjajúcemu sektoru striech. Premyslené investície viedli k tomu, že v súčasnosti Krono-Plast predstavuje nielen 4000 m2 výrobných a skladových priestorov, vybavených moderným strojovým parkom na spracovanie plastov, ale aj tlakovú zlievareň hliníka s práškovou lakovňou a Nástrojáreň "Zaborowski", vyrábajúcou vstrekovacie a odlievacie formy. Vďaka tomu vie spoločnosť Krono-Plast rýchlo reagovať na potreby trhu a neustále rozširuje portfólio svojich výrobkov.

 

V ponuke Krono-Plast nájdete ventilačné hlavice z kvalitného PP materiálu - Ecoline Premium, Smartline, rotačné ventilačné hlavice Rotoline a ventilačné kohúty Rotoline-S, ktoré sú prispôsobené väčšine strešných krytín.

Krono-Plast je jediným výrobcom ventilačných hlavíc a iných doplnkov z hliníkovej zliatiny s hrúbkou steny 3,5 mm vhodných pre keramické škridly. Tieto produktové rady Alu Vent, Alu Sanitar a Alu Roto sa na rozdiel od výrobkov tohto typu z keramiky vyznačujú vysokou kvalitou, odolnosťou, jednoduchou montážou a zodpovedajúcimi technickými vlastnosťami. Práškové lakovanie výrobkov zaručuje farebnú zhodu so strešnou krytinou.

V ponuke Krono-Plast je aj rad produktov - ventilačných krytov pre montáž na murované ventilačné komíny. Ventilačné kryty Flatline Regular sú svojim tvarom prispôsobené tvárniciam s rozmermi 12 x 17 cm a ventilačné kryty Flatline Basic a Flatline Roto tvárniciam s rozmermi 14 x 14 cm alebo priemerom 150 mm.

Krono-plast ventilačné hlavice a kohúty

Všetky hlavice Krono-Plast majú Národné technické posúdenie ITB. Ventilačné hlavice s priemerom 150 mm sa používajú na odvetrávanie miestností ako ukončujúci prvok gravitačnej ventilácie, ventilačné hlavice s priemerom 125 mm sa používajú aj na odvetranie kanalizácie.

 

Strešné priechodky pre antény a solárne systémy

Výrobca Krono-Plast vyrába okrem vetracích hlavíc aj množstvo doplnkového príslušenstva – pripojovacie rúry Kronoflex, kompatibilné s hlavicami a jednoducho sa inštalujúce „na kliknutie“, kondenzátor s ventilátorom vo vnútri, prestupy stabilizujúce a utesňujúce otvor v membráne a mnoho iných produktov.

Veľkou populárnosťou sa tešia strešné priechodky, ktoré umožňujú utesnené prevedenie rôznych káblov cez strechu (kolmo alebo paralelne). Sú obzvlášť vhodné pre antény, či solárne a fotovoltické systémy.

KRONO-PLAST® - Značka najvyššej kvality

Spoločnosť LAMINA PREŠOV je výhradným zastupiteľom spoločnosti KRONO-PLAST na slovenskom trhu.

Naši obchodní zástupcovia Vám radi pomôžu s výberom vhodných produktov. 

 

 

Kontaktujte nás!

Chcete zistiť viac? Ponúkame Vám bezplatnú individuálnu konzultáciu.

Mgr. Tomáš Pápež
Vedúci predajne
  • 0911 421 855
  • [javascript protected email address]