Sendvičové panely

 
Lindab - Partneri - Strechy a strešné krytiny, fasády, odkvapový systém  |  LAMINA Prešov

Systém opláštenia objektov a budov založený na jedinom stavebnom prvku - sendvičovom izolačnom paneli. Jednoduchá koncepcia systému sendvičových panelov vyniká hlavne veľmi rýchlou a jednoduchou montážou s minimálnou závislosťou na poveternostných podmienkach.

Rýchlosť montáže je v dnešnej dobe jedným zo zásadných požiadaviek investorov vychádzajúcich z požiadaviek na rýchlu finančnú návratnosť investície. Vynikajúce tepelno izolačné vlastnosti sú ďalšou prednosťou sendvičových panelov predovšetkým z PUR alebo PIR izolácie vedúcej k úspore budúcich nákladov po celú dobu životnosti objektu. Izolačné sendvičové panely sú vyrábané z najkvalitnejšieho materiálu za použitia najmodernejších technológií, čím sa dosahujú veľmi kvalitné produkty s minimálnymi nárokmi na budúcu údržbu.

Sendvičové panely - Strechy a strešné krytiny, fasády, odkvapový systém  |  LAMINA Prešov
 
Sendvičové panely - Strechy a strešné krytiny, fasády, odkvapový systém  |  LAMINA Prešov

Sendvičové panely predstavujú moderný trend v súčasnej výstavbe. Umožňujú opláštenie striech i stien bez toho, aby dochádzalo k tepelným mostom.

Kompaktný panel je takmer dokonalou obálkou budovy. ďalšou nesmiernou výhodou je jednoduchá a rýchla montáž, ktorá takmer neumožňuje výskyt technologickej chyby. Technické oddelenie Lindab je Vám vždy prirpavené podať korektné informácie k použitiu a a navrhovaniu sendvičových panelov.

Chcete vedieť viac? Neváhajte a napíšte nám!

© Všetky práva vyhradené LAMINA PREŠOV, s.r.o.   |   Vyhlásenie o ochrane osobných údajov
Používame anonymizované súbory cookie, aby sme Vám poskytli najlepší zážitok z našej stránky a ochránili vaše osobné údaje. Ak budete pokračovať, povoľujete tým prijatie všetkých súborov cookie na stránke spoločnosti LAMINA PREŠOV, s.r.o.. Viac informácii