Akcie a súťaže LAMINA PREŠOV 1-4 strechy zadarmo vyhraj skúter

Akcie LAMINA PREŠOV

Súťaž o elektrický skúter 2022

Súťažný elektrický skúter už má svojho výhercu

Aby sme našim zákazníkom zatraktívnili nákup strešných krytín, vyhlásili sme pre nich v lete súťaž. Pri nákupe strešnej krytiny boli zákazníci zaradení do žrebovania, v ktorom mohli vyhrať elektrický skúter E-Castor.

Víťazom tejto súťaže sa stal p. Ján Kaňuk zo Šarišských Bohdanoviec, ktorý kupoval 80 m2 krytiny Laminka na prístavbu garáže. V minulosti už od nás nakupoval materiál na altánok a záhradný domček. Podľa jeho slov, dlhodobo vnímal, že firma Lamina existuje a keď išiel riešiť altánok, poradil sa so svokrom. „Môj svokor má dosť dobrý prehľad v oblasti stavebníctva a pozná dodávateľov. Jednoznačne mi odporučil Laminu. Potreboval som ľahkú strechu na drevenú konštrukciu altánku. A aby bola taká, aby som si strechu dokázal urobiť sám. A naozaj, za výdatnej pomoci mojej manželky sme strešnú krytinu osadili svojpomocne,“ prezradil nám p. Kaňuk. Neskôr si podobným štýlom zhotovil záhradný domček.

Odovzdanie výhry - akcia vyhraj skúter LAMINA PREŠOV

Raz vyskúšať lepšie ako 100x počuť

Keď Kaňukovci začali uvažovať o garáži, rozhodovanie o dodávateľovi strešnej krytiny už nebolo také zložité. „Dizajn striech na pozemku pri rodinnom dome sme mali daný altánkom a záhradným domčekom. Chceli sme v tomto štýle pokračovať ďalej. Takže sme vlastne doobjednali rovnaký typ krytiny, jej profil, aj povrchovú úpravu. Na malých stavbách som si vyskúšal ako sa s krytinou pracuje a potom som už nehľadal náhradu. Hneď som išiel za tým istým, čo som už poznal. Do Laminy,“ vysvetľoval majiteľ nového skútra.

Ako sa sám vyslovil, bol veľmi prekvapený flexibilitou dodávky, lebo očakával problémy s dodávkami materiálu. Niet sa čo čudovať, médiá to dennodenne omieľajú a za všetkým sa čaká veľmi dlho. „Prišli sme do Laminy na prelome augusta – septembra a na moje prekvapenie dodacia doba bola 2 týždne. A ja som si ešte ani nestihol všetko na stavbe pripraviť, lebo som rátal s tým, že  dodávka bude trvať dlhšie a všetko včas stihnem. Objednaný materiál mi však prišiel tak ako sme sa dohodli a aj rýchlo. Dokonca som objednal a vyplatil aj záveternú lištu, ale dohodli sme sa, že mi ju Lamina dodá trochu neskôr, lebo strechu som ešte nemal dokončenú. Chcel som urobiť aj štablón, takže som nevedel, aký rozmer budem potrebovať. V predajni mi však odporučili, aby som to v danej chvíli neobjednával, že sa to dá urobiť na mieru aj potom,“ zaspomínal si na priebeh objednávky p. Kaňuk. Pre úplnosť, dodanie záveternej lišty sa má uskutočniť v najbližších dňoch.

                             

Odovzdanie výhry - akcia vyhraj skúter LAMINA PREŠOV

Splnený sen

Poznáte to o tých chlapčenských snoch - raz keď budem veľký, tak si kúpim to a to… Aj p. Kaňuk má jeden chlapčenský sen, ktorý sa mu účasťou v našej súťaži už i splnil. „Po skútri som vyslovene túžil. To hovorím úprimne. Súvisí to aj s tým, že chodím do práce do Košíc, manželka s deťmi chodí do Prešova a keď ráno vidím zápchy na cestách hovorím si, akí sme. Sedíme v aute prevažne po jednom a sťažujeme sa, že je zápcha. Takže keď budem sedieť sám na skútri, tak až takú zápchu predsa nespôsobím,“ s úsmevom povedal p. Kaňuk, ktorý v Košiciach pracuje ako vysokoškolský pedagóg. „Skúšal som chodiť do práce aj autobusom a raz-dvakrát do týždňa na bicykli, ale musím priznať, že je to dosť nepraktické,“ dodal.

Isteže, po 30-40 kilometrovej jazde na bicykli sa treba osprchovať a hoci v práci väčšinou aj je kde, predsa len je to trochu nekomfortné. A tak p. Kaňuk začal pokukovať po skútri. „Keďže mám rád systematickú prípravu, povedal som si, že skúter treba niekde odložiť a najprv treba postaviť garáž. No a tak sme boli po nákupe strešnej krytiny na garáž zaradení do súťaže o skúter a aj sme ho vyhrali. Garáž bola vlastne určená pre auto, ale nechal som tam aj priestor pre skúter, lebo veď keď raz budem veľký, tak tam bude parkovať aj môj vlastný skúter 🙂 Všetko sa to tak nejako samo skĺbilo, že pri postavení garáže sa nám odrazu pošťastilo vyhrať aj skúter,“ neskrýval svoju radosť náš výherca.

Pochvala pre Laminu

Pána Kaňuka sme sa opýtali, či by Laminu odporučil aj iným zákazníkom. „Určite áno,“ znela pohotová odpoveď. „So strešnou krytinou z Laminy mám vynikajúce skúsenosti. Omnoho väčším pozitívom je však vynikajúca komunikácia pri predaji. Dostal som všetky informácie, ktoré som potreboval, bolo to rýchle, bezproblémové. Dokonca tým informáciám porozumela aj moja manželka, ktorá, keď ja nemôžem, veľmi nerada navštevuje firmy so stavebníckym alebo aj iným technickým zameraním. Vyjadrujú sa tam veľmi sofistikovaným, mnohokrát nezrozumiteľným jazykom, ktorým akoby naznačovali, že laik tomu nerozumie a vlastne ani nevie vysvetliť, čo potrebuje. Je to pre zákazníka dosť nekomfortné a musí si problematiku vopred naštudovať, aby sa pred predajcom vedel adekvátne vyjadriť. Tu v Lamine sme toto vôbec nezažili. Ľudským jazykom i spôsobom nám bolo všetko zrozumiteľne prezentované a všetko prebehlo úplne hladko. Bolo to veľmi príjemné, “ uzavrel.

 

            Ďakujeme za slová chvály a p. Kaňukovi želáme veľa radosti zo skútra i zo spoľahlivej strechy 🙂       

 

 

Kontaktujte nás!

Chcete zistiť viac? Ponúkame Vám bezplatnú individuálnu konzultáciu.

Mgr. Tomáš Pápež
Vedúci predajne
  • 0911 421 855
  • [javascript protected email address]

Nakúp a vyhraj víkendový pobyt v Kontakt wellness hotel ****