Dakea Better Energy PVC strešné okná v kuchyni

Strešné okná

DAKEA

Novinka v našej ponuke - kvalitné strešné okná DAKEA s 20-ročnou zárukou!

Prejdi do e-shopu

Mám záujem - dopyt

Strešné okná DAKEA

Spoločnosť Altaterra vyrába a predáva vysoko kvalitné strešné okná a súvisiace príslušenstvo najmä na území Európy. Vznikli ako nový start-up v rámci súkromnej dánskej skupiny VKR Holding.
Altaterra je dnes lídrom na európskom trhu v sektore súkromných značiek a hrdým majiteľom značky DAKEA. Dodáva vysokokvalitné strešné okná za prijateľné ceny tisíckam profesionálom a koncových používateľov.

 

Viac ako 80-ročné skúsenosti s výrobou strešných okien prinášajú so sebou tie najvyššie možné štandardy.

Výhody strešných okien DAKEA

  • Kvalitné sklo: Tvrdené a vrstvené plavené sklo potiahnuté špeciálnou zvukovo izolačnou fóliou odolnou voči roztrhnutiu, s nízkou emisivitou alebo ľahko čistiteľným povlakom. Výber sklenených tabúľ DAKEA bol špeciálne navrhnutý pre bezpečnosť, energetickú účinnosť a pohodlie v interiéri. MAX PROTECT - Všetky vonkajšie sklá v našej ponuke sú tvrdené a majú doživotnú záruku na poškodenia spôsobené krupobitím.
  • Certifikované drevo MASTERWOOD: Certifikované, prísne vyberané drevo sa získava zo severskej borovice z trvalo obnoviteľných lesov certifikovaných osvedčením FSC. Severská borovica rastie v drsných klimatických podmienkach. Je vzácna svojou hustotou a odolnosťou a vďaka tomu sú okná DAKEA trvácne a ľahko sa udržiavajú. Prísny výrobný proces je navrhnutý tak, aby borovicové drevo ešte viac spevnelo pri skladovaní s reguláciou vlhkosti, laminovaní, lakovaní ekologickým lakom na báze vody, sušení a ďalších procesoch.
  • Pohodlie a bezpečnosť: Okná Ultima s technológiou Comfort Glass lepšie udržiavajú teplo v interiéry počas zimy a chránia interiér pred prehriatím počas leta. Vďaka tomu sa môžete tešiť z komfortných podmienok počas celého roka.
  • Bezúdržbové PVC rámy: Vďaka frézovacím nástrojom, ktoré majú rýchlosť otáčania až 18000 za minútu, je profilovanie okien DAKEA hladké a presné. Izolovaný a oceľou vystužený PVC materiál je dôkladne zvarený, aby sa dosiahla maximálna pevnosť konečného produktu.
  • 20 ročná záruka: Všetky strešné okná DAKEA majú 20-ročnú, prevoditeľnú, záruku. Je to dodatočná pridaná hodnota v prípade predaja alebo prenájmu domu pred uplynutím doby 20 rokov.
  • Technológia Noise block: Pomáha redukovať vonkajší akustický hluk ako aj hluk spôsobený dažďovými kvapkami o 50 % v porovnaní so štandardnými oknami.
  • Vynikajúca kontrola kvality a testovanie

 

PVC strešné okno DAKEA
Drevené strešné okno DAKEA

V ponuke značky DAKEA môžete nájsť nielen strešné okná, ale aj strešné výlezy a svetlíky,  zatemňujúce rolety, vnútorné rolety, sieťky proti hmyzu, žalúzie, vonkajšie markízy a solárne rolety.

Ku každému strešnému oknu je potrebné okrem lemovania aj iné príslušenstvo na montáž, ako je hydroizolačný golier a zatepľujúci penový rám. Pri niektorých druhoch strešných okien DAKEA sú tieto výrobky dodávané ako bezplatné príslušenstvo.

Výrobky značky DAKEA si môžete objednať prostredníctvom našich predajcov

Výber najpopulárnejších produktov nájdete aj v našom e-shope. 

Prejdi do e-shopu

 

Akcia na strešné okná DAKEA BETTER ENERGY PVC zľava -25%

Kontaktujte nás!

Chcete zistiť viac? Ponúkame Vám bezplatnú individuálnu konzultáciu.

Mgr. Tomáš Pápež
Vedúci predajne
  • 0911 421 855
  • [javascript protected email address]

Nakúp a vyhraj víkendový pobyt v Kontakt wellness hotel ****