spádové kliny pre plochú strechu Bauder líniové odvodnenie Lamina Prešov

Líniový odvodňovací systém pre ploché strechy

Spádové kliny

Spádové kliny pre ploché strechy, tzv. líniové odvodnenie sa používa na ekonomické vytvorenie priečneho spádu v bezspádovom úžľabí medzi odtokmi na rovnakej úrovni, pri vyspádovanej strešnej ploche.

 

Zrážková voda, ktorá by inak zostala v najnižšej línii (bezspádovom úžľabí), je tak cielene odvádzaná k strešným vpustom.

 

Mám záujem

spádové kliny pre plochú strechu Bauder líniové odvodnenie Lamina Prešov

Líniový odvodňovací systém BauderPIR T LES sa osvedčil už mnoho rokov. Tuhá polyuretánová pena odolná proti tlaku, veľmi dobré tepelnoizolačné vlastnosti ako aj vysoká rozmerová stálosť sú len niektoré z výhod tohto systému. V predchádzajúcom systéme, z dôvodu zákazkovej výroby na objednávku, bolo potrebné akceptovať zodpovedajúce čakacie doby. Aby boli možné rýchle a flexibilné dodania, priviedli sme k životu myšlienku systému v zostavách. Spolu s tým sme optimalizovali aj baliaci systém a s tým súvisiaci spôsob kladenia.

 

Výhody spádových klinov v zostavách BauderPIR T LES:

  • osvedčený, rozmerovo stály, vysoko výkonný tepelnoizolačný materiál
  • krátke dodacie lehoty (štandardizované dosky môžu byť uskladnené u predajcu)
  • bezpečné a užívateľsky prívetivé balenie
  • zvýšená flexibilita vďaka širokému spektru možností použitia ako líniový odvodňovací prvok a ako pomôcka pre odvádzanie vody pri prekážkach v streche
  • norme vyhovujúci variant proti spádu.

Zostavy existujú pre líniové odvodňovacie systémy do dĺžky 10 m. Ak sú potrebné väčšie dĺžky (LES 11, LES 12, …), je možné ich objednať.  Vyrábajú sa však individuálne na konkrétny objekt, čo môže znamenať dlhšiu dodaciu dobu.

Kontaktujte nás!

Chcete zistiť viac? Ponúkame Vám bezplatnú individuálnu konzultáciu.

Mgr. Tomáš Pápež
Vedúci predajne
  • 0911 421 855
  • [javascript protected email address]

Nakúp a vyhraj víkendový pobyt v Kontakt wellness hotel ****