Zelené strechy – nielen estetické ale aj funkčné LAMINA Prešov

Zelené strechy

Riešenia pre rôzne druhy zelených striech

Tam, kde sa stavia, možno ekologizáciou strechy získať kúsok prírody späť. Zelená strecha výrazne zhodnocuje budovu a ponúka rad ekologických výhod, ako ochladenie vzduchu a produkciu kyslíka, reguláciu vlhkosti, prachu a ukladanie dažďovej vody. Navyše profesionálne vykonaná výsadba predlžuje životnosť krytiny. 

Z týchto dôvodov sa spoločnosť Bauder plne venuje vegetačným strechám a dokáže Vám kompetentne poradiť. Okrem dlhoročnej odbornosti v oblasti plochých striech ponúka aj širokú škálu vyspelých systémových skladieb pre intenzívne a extenzívne ozelenenie. Tým zabezpečuje najlepšie výsledky a mení šedé púšte v zelené oázy.

Zelené strechy zadržujú prirodzeným spôsobom vodu, viažu prach a aj pri extrémnych teplotách sa neprehrievajú. Hydroizoláciu strechy chránia zelené strechy pred poveternostnými vplyvmi prostredia ešte lepšie ako štrkový násyp a predlžujú jej životnosť. Ozeleňovanie striech má rastúcu tendenciu. V každom prípade sú zelené strechy cenným a zaujímavým náhradným životným priestorom pre faunu a flóru. Takáto zelená strecha môže skrášliť aj váš rodinný dom alebo vašu firemnú budovu.

Kontaktujte nás!

Chcete zistiť viac? Ponúkame Vám bezplatnú individuálnu konzultáciu.

Mgr. Tomáš Pápež
Vedúci predajne
  • 0911 421 855
  • [javascript protected email address]

Nakúp a vyhraj víkendový pobyt v Kontakt wellness hotel ****