lepiace pásky strešné doplnky LAMINA PREŠOV

Špecializované páskové systémy

Lepiace pásky Corotop

Špecializované lepiace pásky sa používajú na spojenie, opravu a utesnenie rôznych prvkov a materiálov používaných pri pokrývačských prácach.

 

Prejdi do e-shopu

Mám záujem - dopyt

Corotop lepiace pásky LAMINA PREŠOV strešné doplnky
Corotop lepiace pásky - strešné doplnky LAMINA PREŠOV

Špecializované páskové systémy Corotop

Starostlivo vybrané zložky (zosieťovaný polyetylén, akrylová disperzia alebo butyl) dávajú lepiacim páskam Corotop charakteristické vlastnosti, také ako vysokú odolnosť voči poveternostným vplyvom a UV žiareniu, ako aj pohodlné používanie. Strechárske lepiace pásky sú nevyhnutnosťou nielen pri prácach na streche, ale aj vo vnútri budovy. Sú predovšetkým preznačené na spájanie vrstiev membrán alebo fólií. Niektoré pásky sa vďaka svoje štruktúre môžu používať aj pri prácach z vonkajšej strany. Odlišujú sa nielen lepiacou silou, ale aj tesniacou funkciou.

Naša ponuka zahŕňa lepiace pásky s rôznymi aplikáciami a vlastnosťami. Jednostranné univerzálne lepiace pásky Corotop Fix, Corotop Fix Pro a opravnú pásku Corotop Band, dvojstranné lepiace pásky Corotop Butyl a Corotop Mix a taktiež tesniacu pásku pod kontralaty Corotop Pur.

 

Strechárske lepiace pásky Corotop LAMINA PREŠOV
Strechárske lepiace pásky Corotop LAMINA PREŠOV
Strechárske lepiace pásky Corotop LAMINA PREŠOV

Corotop® - Značka najvyššej kvality

Corotop® je značka výrobkov moderných strešných a fasádnych systémov zaisťujúcich dlhú životnosť strechy a drevostavieb. Ponúka široký sortiment kvalitných strešných, fasádnych a paroizolačních membrán a príslušenstva. Z technologického hľadiska je výroba membrán Corotop® pokročilým procesom prebiehajúcim podľa najvyšších európskych štandardov...

Zisti viac o značke Corotop®

 

 

 

Kontaktujte nás!

Chcete zistiť viac? Ponúkame Vám bezplatnú individuálnu konzultáciu.

Mgr. Tomáš Pápež
Vedúci predajne
  • 0911 421 855
  • [javascript protected email address]

Nakúp a vyhraj víkendový pobyt v Kontakt wellness hotel ****