Corotop značka strešných membrán

O značke

Corotop® - Značka najvyššej kvality

Corotop® je v súčasnosti lídrom v segmente stavebníctva, ktorý dodáva najkvalitnejšie strešné a fasádne membrány, parotesné fólie a strešné doplnky po celej Európe. 

 

Prejdi do e-shopu

Mám záujem - dopyt

Z technologického hľadiska je výroba membrán Corotop® pokročilým procesom prebiehajúcim podľa najvyšších európskych štandardov.

Celý výrobný proces, od prvotnej suroviny až po finálny výrobok, je realizovaný v ich výrobnom závode (CB Production). Vďaka tomu je kvalita overovaná od okamihu nákupu suroviny až po konečný výrobok, ktorý sa bude nachádzať na Vašej stavbe. Kľúčové parametre každej časti vyrobeného materiálu sú kontrolované v laboratóriu. Takto detailne overený výrobok je uvádzaný na trh.

Hodnoty kontrolovaných parametrov majú obrovský význam, pretože montované membrány sú podrobené pôsobeniu extrémnych vonkajších vplyvov. Niekoľko desiatok rokov skúseností vo výrobe membrán značky Corotop® je najlepšou zárukou kvality a životnosti ponúkaných výrobkov. Potvrdením spoľahlivosti značky Corotop® je dôvera zákazníkov a predovšetkým remeselníkov, ktorí oddávna používajú tieto výrobky.

Corotop - výroba strešných membrán
Výroba strešných membrán Corotop - stroj vo fabrike
Výrobná fabrika značky Corotop

Značka Corotop® sa teší veľkej obľube spokojných klientov, čoho dôkazom je nepretržitý rast predaja a rozvoj značky.

 

Corotop značka strešných membrán

Corotop® nedodáva len membrány, ale aj komplexné systémy. Príslušenstvá, ktoré zaisťujú kompletnú výmenu vzduchu a stabilné prostredie v objekte. Dodáva moderné riešenie zakladajúce sa na špičkových výrobkoch. Široký sortiment výrobkov Corotop® zahŕňa špeciálne pásky na lepenie a opravu membrán, tesniace pásky, pásky a výrobky určené pre montáž a vetranie hrebeňa strechy, výrobky pre utesnenie komínov a odkvapov. Corotop® ponúka komplexné strešné a fasádny systémy.

Výrobky značky Corotop® predstavujú inovačné riešenia a vysokú kvalitu výrobkov, ktoré získali dôveru mnohých zákazníkov a zhotoviteľov v celej Európe. Predaj značkových výrobkov je podporený aktívnym marketingom a technickým poradenstvom, zakladajúcim sa na know-how, ktoré bolo vyvinuté na základe dlhodobých skúseností z výrobnej, obchodnej a marketingovej praxe.

 

Corotop® je značkou najvyššej kvality - spoľahnite sa na expertov, spoľahnite sa na značku Corotop®!

Kontaktujte nás!

Chcete zistiť viac? Ponúkame Vám bezplatnú individuálnu konzultáciu.

Mgr. Tomáš Pápež
Vedúci predajne
  • 0911 421 855
  • [javascript protected email address]

Nakúp a vyhraj víkendový pobyt v Kontakt wellness hotel ****