Jarné upratovanie v Lamine Prešov, umývanie okien pomocou plošiny

Zo života firmy

Jarné upratovanie 2022

 

V sobotu 18. mája sme v našej spoločnosti Lamina Prešov opäť zorganizovali naše každoročné jarné upratovanie. Po niekoľkých dňoch nepriaznivého počasia sa nakoniec slnko ukázalo a umožnilo nám zrealizovať túto obľúbenú firemnú akciu. Zamestnanci aj vedenie sa v tento voľný deň zišli, aby sme spoločne skrášlili areál spoločnosti a posilnili tímového ducha.

Práce bolo naozaj veľa a každý si našiel svoje miesto. Umývali sa všetky okná v areáli, pričom na tie vo výškach bola použitá vysokozdvižná plošina. Garážové brány tiež neboli ušetrené a dostali dôkladné čistenie. Okolie spoločnosti sa zametalo, zbierali sa šišky a upravovali sa trávniky. Nezabudlo sa ani na drobné opravy. Niektorí z našich odvážnejších kolegov upratali aj strechu a uistili sa, že je pripravená na letné mesiace. Vďaka tímovej práci sme dokázali veľa a výsledok bol jasne viditeľný.

Ako odmenu za našu tvrdú prácu nám bolo pripravené chutné občerstvenie, kde sme si mohli oddýchnuť a vychutnať si spoločné chvíle. Navyše, máme od šéfa sľúbený aj bowling😊.

Táto akcia nám nielenže pomohla udržať čistotu a poriadok v našom pracovnom prostredí, ale aj posilnila kamarátske vzťahy a tímovú spoluprácu v rámci firmy.

Na záver by sme chceli poďakovať všetkým zúčastneným za ich úsilie a odhodlanie, ktoré prispeli k úspešnému priebehu jarného upratovania. Výsledky našej spolupráce prinášajú pozitívne zmeny, ktoré pociťujeme všetci. Spolu dokážeme vytvoriť krajšie prostredie pre nás aj pre našich zákazníkov.

Galéria

 

Nakúp a vyhraj víkendový pobyt v Kontakt wellness hotel ****