LAMINA PREŠOV 30 rokov na trhu oslava PKO Prešov

Zo života firmy

LAMINA PREŠOV

30 rokov na trhu

Rok 2019 je pre spoločnosť LAMINA PREŠOV prelomový. Je to  30 rokov od chvíle, čo majiteľ tejto spoločnosti položil, obrazne povedané, základný kameň, dnes už dospelej, vyzretej a úspešnej firmy. Za tieto roky sa toho zmenilo veľmi veľa. Začiatky boli v prenajatých priestoroch, kde sa robilo, ako sa hovorí, aj na kolene a tiež podnikanie v období socializmu aj divokých 90tych rokoch po vzniku Slovenskej republiky bolo podstatne odlišné od podnikania ako ho poznáme dnes.

LAMINA PREŠOV 30 rokov na trhu oslava PKO Prešov

To že spoločnosť vydržala 30 rokov v podnikateľských podmienkach na Slovensku je unikátne. A to by sa patrilo osláviť. Tak sme aj urobili 6.9.2019 :).

Oslava sa uskutočnila v priestoroch prešovského PKO – Čierny Orol. Pozvaní boli zamestnanci, odberatelia aj dodávatelia. Dostavilo sa vyše 120 hostí. Zábavu podporilo tanečné vystúpenie skupiny CHARMEY. Do tanca nás vyzvala ABBA Revival. Tanečná zábava pokračovala aj ďalej, ale tentokrát už nám vyhrávala cimbalová skupina Primáš. Perfektné ľudovky sa striedali s DJ Vojtom , ktorí sa na nás v každom tanečnom dôkladne pripravil, čím veľkou mierou prispel k skvelej nálade na parkete aj mimo neho. No a to najlepšie nás sprevádzalo celým vydareným večerom, bol ním Štefan Skrúcaný. Skvelý zabávač, výborný moderátor, spevák aj človek.

Za výbornú atmosféru a dobrú náladu sa chceme poďakovať všetkým zúčastneným – naším zamestnancom a partnerom spoločnosti LAMINA PREŠOV.

Stanislav Ribovič

Galéria

Nakúp a vyhraj víkendový pobyt v Kontakt wellness hotel ****