Narodeninová oslava Koňareň Prešov

Zo života firmy

Narodeninová oslava

 

V októbri LAMINA oslavovala 60 rokov. Majiteľových 🙂

 

V posledný októbrový piatok bola spoločenská sála Koňareň dejiskom oslavy tretieho výročia dvadsiatych narodenín majiteľa spoločnosti LAMINA PREŠOV p. Stanislava Riboviča 🙂

Narodeninová oslava
Narodeninová oslava 60

Slávnostný večer patril úprimným slovám, zábave a tancu. Pozvanie od p. Riboviča dostali zamestnanci s ich partnermi a partnerkami, obchodní partneri, a tiež blízki rodinní príslušníci a priatelia. Gratulácií bolo teda neúrekom. Medzi zaujímavými narodeninovými darčekmi bol aj pobyt v Grand Bari, ktorý p. Ribovičovi darovali zamestnanci LAMINY.

V úvodnom príhovore si p. Ribovič zaspomínal na svoje krásne detstvo, ktoré pokladá za jedno z najkrajších období svojho života a dotkol sa i svojich pracovných začiatkov i neskorších skúseností, ktoré ho priviedli k presvedčivému poznaniu – k úcte k práci a úcte k všetkým tým, ktorí ju poctivo vykonávajú, nech už je ta práca akákoľvek.

Na záver si p. majiteľ nechal poďakovanie najdôležitejšie. To patrilo jeho manželke a deťom. V láskavých slovách, ktorými vyjadroval svoju vďaku, znela láska, vďačnosť za podporu, trpezlivosť a radosť zo životných úspechov jeho detí.

A potom nasledovala voľná zábava. Po výdatnej a chutnej večeri sa striedala ľudová hudba Dzugasovcov s modernými hitmi DJ Ruda Vojta. Nefalšovaná párty nálada trvala do skorých ranných hodín. Každý si z chuti zatancoval a zabavil sa. Tak ako sa na poriadnu oslavu 60-tky patrí 🙂

Oslava LAMINA PREŠOV v Koňarni v Prešove

Nakúp a vyhraj víkendový pobyt v Kontakt wellness hotel ****