Dach forum 2023 Kielce

Zo života firmy

Návšteva výstavy DACH FORUM 2023 Targi Kielce

 

V sobotu 14.01.2023 sme sa zúčastnili na medzinárodnej výstave pre strechárov, klampiarov a tesárov DACH FORUM 2023, ktorá sa konala na výstavisku Targi Kielce. Na najväčšom poľskom stretnutí strešného priemyslu sa prezentovalo viac ako 80 vystavovateľov a navštívilo ho takmer 5000 návštevníkov. Tento druhý ročník kongresu DACH FORUM svojou populárnosťou a vysokou návštevnosťou prekvapil aj samých usporiadateľov.

Dach forum 2023 Kielce
Dach forum 2023 Kielce - Roof Challenge - Corotop

 

Na podujatí sme sa zoznámili s ponukou rôznych medzinárodných spoločností a širokou škálou produktov.  Navštívili sme stánky našich existujúcich partnerov COROTOP a BAUDER.

Okrem stanovísk vystavovateľov sa nám páčili remeselné prehliadky a súťaže. Náš partner COROTOP, CB spółka (výrobca strešných a fasádnych membrán a príslušenstva), strieborný sponzor podujatia, ich pripravil niekoľko. Veľkou popularitou sa tešila ich súťaž ROOF CHALLENGE, ktorá bola organizovaná Poľským zväzom pokrývačov, Maciejom Dekarzom, firmami Rheinzing, Ruukki, Fakro, Velux a mnohými ďalšími spoločnosťami. Strategickým sponzorom udalosti bol Blachotrapez a zlatým sponzorom Blachy Pruszyński.

Nechýbali ani prednášky a množstvo workshopov. Hovorilo sa o aktuálnych problémoch, úspechoch a budúcnosti strešného odvetvia. Prezident Poľského zväzu strechárov (Polish Roofers Association) Bogdan Kalinowski povedal: „Perspektívy sú sľubné, strechári sa starajú o svoje značky, sú ochotní učiť sa, vyvíjať a získavať nové technológie“.

Tešíme sa už na ďalší ročník výstavy, ktorý sa uskutoční o rok. 🙂

Galéria

Nakúp a vyhraj víkendový pobyt v Kontakt wellness hotel ****