Zo života firmy

Výlet Červený Kláštor 2024

Náš nezabudnuteľný výlet v Červenom Kláštore

Spoločne na vlnách dobrodružstva

Minulý víkend sa časť nášho kolektívu LAMINA PREŠOV vydala na úžasný výlet do malebnej obce Červený Kláštor. Ubytovali sme sa v útulných dreveničkách Chaty Pieniny, ktoré nám poskytli ideálne miesto na oddych a prípravu na dobrodružstvá, ktoré nás čakali.

Ráno sme plní energie vyrazili na rafting po Dunajci. Táto aktivita nám priniesla nezabudnuteľné zážitky, adrenalín a krásne výhľady na prírodné scenérie Pieninského národného parku. Potom sme si vychutnali chutný obed, pričom niektorí z nás sa rozhodli vrátiť späť na bicykloch a užiť si tak ešte viac z krás tohto regiónu.

Popoludní sme navštívili národnú kultúrnu pamiatku Červený Kláštor, kde sme mali možnosť dozvedieť sa viac o jeho histórii a obdivovať jeho architektonickú krásu. Po prehliadke nás čakal večer plný zábavy a dobrej nálady. Náš šéf sa ujal grilovania a postaral sa o to, aby nám nič nechýbalo. Počasie nám prialo, užili sme si slnko, vodu a skvelé jedlo.

Na druhý deň ráno, ešte pred svitaním, sa tí najvytrvalejší z nás vydali na výstup na Tri Koruny. S neuveriteľným nasadením zdolali tento vrchol a stihli sa vrátiť na chutné raňajky v Penzióne Pltník. Bohužiaľ, počasie sa nám pokazilo a začalo pršať, takže sme sa rozhodli vydať na cestu späť domov.

Tento výlet bol pre nás nielen príležitosťou na oddych a dobrodružstvo, ale aj na lepšie spoznanie sa a posilnenie tímového ducha. Sme nesmierne spokojní, že sme mohli stráviť čas spolu, a veríme, že nás tento team building ešte viac zblížil.

Ďakujeme všetkým zúčastneným a tešíme sa na ďalšie spoločné zážitky!

Tím LAMINA PREŠOV

Nakúp a vyhraj víkendový pobyt v Kontakt wellness hotel ****