PVC strešné fólie Bauder pre ploché strechy Lamina Prešov

PVC fólie na ploché strechy

Umelohmotné strešné fólie

Ľahké strechy priemyselných a halových konštrukcií sú väčšinou izolované strešnými fóliami vyrobenými z umelohmotného (syntetického) materiálu.

Platí rovnaké pravidlo ako v prípade asfaltovej hydroizolácie:

Všetko závisí od kvality použitého systému.

 

Prejdi do e-shopu

Mám záujem

PVC strešné fólie Bauder pre ploché strechy Lamina Prešov

Umelohmotné strešné fólie sa primárne realizujú ako voľne položený systém. Zabezpečenie polohy (proti saniu vetra) sa uskutočňuje mechanickým kotvením alebo vhodnou záťažou. Pre mechanicky ukotvený systém je potrebné navrhnúť kotviaci plán na upevnenie okrajov, hlavnej plochy a spojov v súlade s normou EN 1991-1-4.

V prípade zaťažených systémov smú byť použité len na tento účel navrhnuté a testované strešné fólie. Zvláštne zaťaženia ako napr. stojatá voda, mikroorganizmy a rast koreňov sú faktory, ktoré definujú strešnú hydroizoláciu, ktorú je nutné pre tento prípad použiť. Vďaka nízkej hrúbke fólií a cielených funkcií výrobkov sú umelohmotné strešné fólie účinným a bezpečným hydroizolačným systémom s dlhou životnosťou.

BauderTHERMOPLAN

BauderTHERMOPLAN je moderný hydroizolačný systém na báze FPO-PP s bezkonkurenčnou kvalitou. Stanovuje štandardy na poli bezpečnosti, jednoduchosti realizácie a dlhodobej životnosti a počas niekoľkoročnej praxe sa vynikajúco osvedčil. Vysokokvalitné inovatívne fólie pre ploché strechy sú vyrábané v súlade s najmodernejšími technológiami v závode Schwepnitz – s osvedčenou kvalitou a kompetenciami značky Bauder.

Prejdi do e-shopu

Strešné fólie FPO - TPO Bauder THERMOPLAN

BauderTHERMOFIN

Strešné fólie BauderTHERMOFIN sú vhodné tak na mechanicky kotvené systémy ako aj na montáž pod štrkovú záťaž. Tieto fólie sú v širokom teplotnom rozsahu bezpečne a jednoducho zvárateľné. Vďaka základnému materiálu FPO-PP sú ekologické vlastnosti vynikajúce: fólie neobsahujú zmäkčovadlá, ťažké kovy, chlór a iné halogény.

Prejdi do e-shopu

Strešné fólie TPO - FPO - Bauder THERMOFIN F

BauderTHERMOFOL

Pri hydroizolácii ľahkých striech priemyselných alebo halových konštrukcií je často treba splniť len základné až stredné požiadavky. Spoločnosť Bauder ponúka na tento účel široký výber systémových riešení na báze PVC-P. Jednovrstvová fóliová hydroizolácia BauderTHERMOFOL spĺňa všetky súčasné štandardné požiadavky a je možné ju bezpečne použiť pre novostavby, ale aj pri sanácii.

Prejdi do e-shopu

PVC strešné fólie - Bauder THERMOFOL M

Kontaktujte nás!

Chcete zistiť viac? Ponúkame Vám bezplatnú individuálnu konzultáciu.

Mgr. Tomáš Pápež
Vedúci predajne
  • 0911 421 855
  • [javascript protected email address]

Nakúp a vyhraj víkendový pobyt v Kontakt wellness hotel ****