Odkvapový systém Galeco a podhľady NOVA na dome

O značke

GALECO - výrobca odkvapových systémov

Predstavujeme vám spoločnosť Galeco, renomovaného výrobcu odkvapových systémov, ktorý už roky definuje štandardy v tejto oblasti.

 

Prejdi do e-shopu

Mám záujem - dopyt

V dnešnom rýchlo sa meniacom svete stavebných materiálov a technológií sa jedna spoločnosť výrazne odlišuje svojím inovatívnym prístupom a líderskou pozíciou na trhu. Predstavujeme vám spoločnosť Galeco, renomovaného výrobcu odkvapových systémov, ktorý už roky definuje štandardy v tejto oblasti. S neustálym záväzkom prinášať na trh prvotriedne, unikátne riešenia, Galeco ako pravý inovátor, neustále posúva hranice možného. V rámci našej neustálej snahy poskytovať zákazníkom len tie najkvalitnejšie produkty sme našli dokonalého partnera v spoločnosti Galeco.

 

Táto poľská firma, založená v roku 1996 sa vyprofilovala ako líder vo výrobe odkvapových systémov najvyššej kvality. Zameriava sa na inovácie a kvalitu vo všetkom, čo robí. Galeco sa špecializuje na návrh, výrobu a distribúciu špičkových odkvapových systémov, ako aj na odvodňovacie systémy pre ploché strechy a PVC strešné podhľady. Ich produkty, od polkruhových odkvapov až po hranaté profily, sú výsledkom dlhoročných skúseností a intenzívneho výskumu trhu. Vďaka tomu spoločnosť dokáže uspokojiť aj tie najnáročnejšie požiadavky svojich zákazníkov.

 

 

Sortiment výrobcu zahŕňa PVC odkvapové systémy a oceľové systémy, polkruhové aj hranaté.

V LAMINE PREŠOV držíme na sklade odkvapové systémy Galeco:

 

Galeco PVC odkvapový systém polkruhový na dome
Galeco STAL2 hranatý oceľový odkvapový systém s maskovacím krytom na dome
Odkvapový systém Galeco a podhľady NOVA na dome

 

 

Všetky produkty Galeco sú navrhnuté s ohľadom na maximálnu funkčnosť a estetiku. Ich unikátne dizajnové riešenia sú dobre známe. Patrí tu napríklad Galeco BEZ ODKVAPU - odkvap skrytý vo fasáde budovy.

Jedinečným prvkom sú aj odkvapové žľaby s vnútornými hranami zatočenými dovnútra, ktoré zabraňujú pretečeniu vody. Odkvapové systémy Galeco sú nielen efektívne, ale aj dlhodobo udržateľné. Majú vysokú odolnosť voči mechanickému poškodeniu, korózii a vplyvu nepriaznivých poveternostných podmienok.

 

Najnovším prírastkom do rodiny produktov Galeco je Dachrynna, revolučný integrovaný strešný systém 2v1, ktorý predstavuje prielom v oblasti strešných a odkvapových riešení.

Inovatívny odkvapový systém a strešná krytina v jednom - Dachrynna od Galeco

 

KRYTINA + ODKVAP

Dachrynna - strešná krytina a odkvapový systém v jednom

Tento inovatívny systém spája panel so stojatou drážkou a odkvapový systém, ktorý je elegantne skrytý v štruktúre a fasáde budovy. Dachrynna poskytuje dokonalú súhru medzi strechou a odkvapom, čím vytvára jednotný a moderný vzhľad stavby. Tento systém nielenže zabezpečuje efektívne odvádzanie dažďovej vody, ale zároveň pridáva estetickú hodnotu k exteriéru každého domova alebo komerčného objektu.

S Dachrynnou, Galeco opäť potvrdzuje svoje vedúce postavenie na trhu odkvapových systémov.

GALECO Dachrynna Prierez

 

S regionálnymi pobočkami po celej Poľskej republike a silnou prítomnosťou na medzinárodných trhoch, Galeco poskytuje vynikajúce služby a produkty kdekoľvek a kedykoľvek. Spolupráca s Galeco znamená záväzok k vysokým štandardom, inováciám a kvalite. Svedčia o tom mnohé ocenenia a certifikáty. Spoločnosť Galeco má skvelú podporu pre architektov, ktorá zahŕňa technické informácie o odkvapových systémoch: knižnice výkresov CAD, rezy, výpočtové tabuľky a fotografie výrobkov.

Vyberte si výrobky Galeco, špičkové odkvapové systémy, ktoré budú chrániť a zdobiť vašu stavbu po mnoho rokov. Sme hrdí, že môžeme byť súčasťou ich príbehu a prinášať vám ich vynikajúce produkty.

V súlade s ich mottom „úsmev na dážď“ Galeco predstavuje optimistický prístup k podnikaniu, ktorý je zároveň odrazom ich filozofie a záväzku k zákazníkom.

Niektoré produkty môžete kúpiť priamo v našom e-shope, zatiaľ čo iné vám objednáme podľa vašich potrieb  priamo od výrobcu.

Kontaktujte nás!

Chcete zistiť viac? Ponúkame Vám bezplatnú individuálnu konzultáciu.

Mgr. Tomáš Pápež
Vedúci predajne
  • 0911 421 855
  • [javascript protected email address]

Nakúp a vyhraj víkendový pobyt v Kontakt wellness hotel ****