O značke

KRONO-PLAST® - výrobca strešných doplnkov

Spoločnosť Krono-plast sa už od roku 2010 špecializuje na výrobu strešných doplnkov na odvetranie strechy. V ich sortimente objavíte širokú paletu strešných doplnkov, ako sú ventilačné hlavice a strešné priechodky.

 

Prejdi do e-shopu

Mám záujem - dopyt

Spoločnosť Krono-Plast má dlhoročné skúseností v oblasti spracovania plastov. Ich produkty  sa od začiatku vytvárajú s ohľadom na kvalitné materiály, ľahkú inštaláciu, presné prispôsobenie krytine a tesnosť.  Spoločnosť sa zameriava na vysoký štandard produktov a ich optimálne prispôsobenie neustále sa rozvíjajúcemu sektoru striech.

Premyslené investície viedli k tomu, že v súčasnosti Krono-Plast predstavuje nielen 4000 m2 výrobných a skladových priestorov, vybavených moderným strojovým parkom na spracovanie plastov, ale aj tlakovú zlievareň hliníka s práškovou lakovňou a Nástrojáreň "Zaborowski", vyrábajúcou vstrekovacie a odlievacie formy. Vďaka tomu vie spoločnosť Krono-Plast rýchlo reagovať na potreby trhu a neustále rozširuje portfólio svojich výrobkov.

Naša spoločnosť LAMINA PREŠOV má výhradné práva na distribúciu produktov KRONO-PLAST na Slovensku. Tešíme sa, že vám môžeme predstaviť tieto špičkové výrobky.

 

Na čele ponuky Krono-Plast nájdete ventilačné hlavice z kvalitného PP materiálu - Ecoline Premium, rotačné ventilačné hlavice Rotoline a ventilačné kohúty Rotoline-S.  Ventilačné hlavice účinne odvádzajú vlhkosť a zabraňujú tvorbe kondenzátu. Sú neoddeliteľnou časťou každého moderného ventilačného systému. K ventilačným hlaviciam si môžete dokúpiť aj príslušenstvo pre pripojenie k ventilačnému systému, ako sú pripojovacie rúry Kronoflex, či kondenzátor.

Krono-Plast je jediným výrobcom ventilačných hlavíc a iných doplnkov z hliníkovej zliatiny s hrúbkou steny 3,5 mm vhodných pre keramické škridly. Tieto produktové rady Alu Vent, Alu Sanitar a Alu Roto sa na rozdiel od výrobkov tohto typu z keramiky vyznačujú vysokou kvalitou, odolnosťou, jednoduchou montážou a zodpovedajúcimi technickými vlastnosťami. Práškové lakovanie výrobkov zaručuje farebnú zhodu so strešnou krytinou.

V ponuke Krono-Plast nájdete aj rad  ventilačných krytov pre montáž na murované ventilačné komíny. Ventilačné kryty Flatline Regular, Flatline Basic a Flatline Roto sa svojim tvarom prispôsobujú tvárniciam s rôznymi rozmermi.

Krono-plast ventilačné hlavice a kohúty

Všetky hlavice Krono-Plast majú Národné technické posúdenie ITB. Ventilačné hlavice s priemerom 150 mm sa používajú na odvetrávanie miestností ako ukončujúci prvok gravitačnej ventilácie, ventilačné hlavice s priemerom 125 mm sa používajú aj na odvetranie kanalizácie.

 

Strešné priechodky pre antény a solárne systémy

 

Na druhom mieste v ponuke sú strešné priechodky,, ktoré zabezpečujú efektívne a bezpečné prevedenie káblov rôznych zariadení cez strechu. Sú ideálne pre solárne panely, fotovoltické systémy, antény alebo iné technické zariadenia umiestnené na streche.

Okrem toho KRONO-PLAST ponúka aj ďalšie strešné doplnky, ako sú hroty proti vtákom, kliny a dištančné podložky.

Všetky produkty KRONO-PLAST sa vyrábajú z materiálov odolných voči UV žiareniu a extrémnym poveternostným podmienkam, čo zabezpečuje ich dlhú životnosť a spoľahlivú funkciu.

 

Súčasťou ventilačných hlavíc a priechodiek sú rôzne podstavce. Vďaka nim ich možno ľahko namontovať na širokú škálu strešných krytín.

Niektoré produkty môžete kúpiť priamo v našom e-shope, zatiaľ čo iné vám objednáme podľa vašich potrieb a typu strešnej krytiny priamo od výrobcu.

Kontaktujte nás!

Chcete zistiť viac? Ponúkame Vám bezplatnú individuálnu konzultáciu.

Mgr. Tomáš Pápež
Vedúci predajne
  • 0911 421 855
  • [javascript protected email address]

Nakúp a vyhraj víkendový pobyt v Kontakt wellness hotel ****