Strešné membrány LAMINA PREŠOV

Strešné membrány

Strešné fólie

Strešné fólie (tiež označované ako strešné membrány) sú nevyhnutnou medzivrstvou pre profesionálne zhotovenú strechu.

 

Prejdi do e-shopu

Mám záujem - dopyt

Podstrešné fólie Corotop - strešné membrány v rolkách, reklamný banner

Nemožno na nich zabudnúť pri výstavbe či obnove strechy v rodinných domoch, v bytových domoch alebo administratívnych a obchodných centrách. Všetky strešné membrány Corotop® sú odolné voči natiahnutiu či roztrhnutiu, líšia sa však parametrami a účelom. Naša ponuka zahŕňa trojvrstvové, vysoko paropriepustné a vodotesné strešné membrány s rôznymi vlastnosťami a hmotnosťami, ktoré majú významný vplyv na dlhodobé a správne fungovanie suchej strechy.

 

Hlavnou funkciou strešných membrán Corotop® je ochrana proti vode a snehu, odvod prebytočnej vlhkosti z tepelnoizolačnej vrstvy a ochrana pred vetrom. Naše membrány spĺňajú vysoké kvalitatívne parametre, ktoré vďaka vhodnej dávke UV stabilizátorov vydržia dlhšie. Vysoká odolnosť proti pozdĺžnemu a priečnemu roztrhnutiu, minimalizuje riziko poškodenia pri montáži.

Strešné membránové systémy Corotop

Corotop strešné membrány strešné fólie LAMINA PREŠOV - pevnosť v ťahu

Membrány na plný záklop, tzv. plné debnenie.

Je dôležité, aby plné debnenie strešného plášťa umožňovalo bezproblémový prestup vodných pár cez celý prierez strešného plášťa a bezproblémové odvetranie strešnej konštrukcie. Preto sú strešné membrány Corotop ideálnou voľbou pre tých, ktorí vedia, že pri výbere materiálov sa neodporúča robiť kompromisy. Strešné fólie na plné debnenie patria medzi najuniverzálnejšie. Vďaka svojej vyššej jednotkovej hmotnosti 150-440g/m2 majú silnejšiu štruktúru a vyššiu pevnosť v ťahu. Sú vysoko odolné voči rozťahovaniu alebo roztrhnutiu klincom. Majú výrazný vplyv na dlhodobé a správne fungovanie suchej strechy.

Pokrývači a investori si najčastejšie vyberajú  vysoko paropriepustné membrány ako Corotop Strong, Corotop Red Strong alebo Corotop Ultra.

 

Novinkou je ekologickejšia strešná membrána Corotop Pure alebo membrána Corotop Themo Control, ktorá zlepšuje termoizolačné vlastnosti strechy. Okrem vyššie spomenutých  máme pre Vás aj membránové systémy Corotop X-tream a Corotop Power s antikondenzačnou vrstvou a taktiež prémiovú strešnú membránu Corotop Mono, Corotop Metal a Corotop Oplot.

Corotop podstrešné membrány strešné fólie LAMINA PREŠOV

Podstrešné fólie

Sú ekonomické, ale zároveň vybavené veľmi kvalitnou funkčnou fóliou. Sú to membrány, ktoré sa vďaka svoje nízkej gramáži 100-140g/m2, môžu použiť ako termoizolácia nielen na streche, ale aj na fasáde.

Strešné fólie Corotop Blue, Corotop Classic, Corotop Smart a Corotop Light s vysokou hodnotou paropriepustnosti (Sd = 0,02 m) a odolnosti voči prenikaniu vody triedy W1, účinne chránia budovu proti vlhkosti zvnútra a proti prenikaniu vody a snehu z vonku.

 

Corotop® - Značka najvyššej kvality

Corotop® je značka výrobkov moderných strešných a fasádnych systémov zaisťujúcich dlhú životnosť strechy a drevostavieb. Ponúka široký sortiment kvalitných strešných, fasádnych a paroizolačních membrán a príslušenstva. Z technologického hľadiska je výroba membrán Corotop® pokročilým procesom prebiehajúcim podľa najvyšších európskych štandardov...

Zisti viac o značke Corotop®

 

 

 

Kontaktujte nás!

Chcete zistiť viac? Ponúkame Vám bezplatnú individuálnu konzultáciu.

Mgr. Tomáš Pápež
Vedúci predajne
  • 0911 421 855
  • [javascript protected email address]

Nakúp a vyhraj víkendový pobyt v Kontakt wellness hotel ****