Wawel v Krakove

Zo života firmy

Školenie Galeco v Krakove 2024

 

Úžasná pracovná cesta LAMINY Z PREŠOVA do GALECA Z KRAKOVA!

Chceme sa s vami podeliť o jedinečnú skúsenosť, ktorú absolvovala časť nášho tímu LAMINA spolu so skupinou našich partnerov. Minulý týždeň sme sa zúčastnili  školenia v Poľsku, presnejšie v krásnom meste Krakov, ktoré organizovala firma Galeco - špička v oblasti výroby odkvapových systémov.

Systém Dachrynna/Roofgutter - maketa na praktickom montážnom školení Galeco v Krakove

 

Náš pobyt v Krakove sme začali skutočne v pohodovom duchu. Prvý deň sme venovali spoznávaniu tohto historicky bohatého mesta. Po lahodnom obede sme mali možnosť navštíviť slávny hrad Wawel a prejsť si staré centrum mesta, sprevádzaní skvelým sprievodcom. Bolo to ako cestovanie časom a naozaj to stálo za to!

Druhý deň bol o niečo intenzívnejší, no veľmi obohacujúci. Dopoludnie sme venovali teoretickému školeniu, kde sme sa dozvedeli všeobecné informácie o odkvapových systémoch Galeco. Hlavným bodom programu bolo predstavenie ich najnovšieho produktu, systému v Poľsku nazvaného DACHRYNNA (anglicky ROOFGUTTER), ktorý kombinuje funkcie krytiny a odkvapu do jedného efektívneho riešenia.

Poobede sme dostali jedinečnú možnosť nahliadnuť do výrobných hál firmy Galeco a potom sme sa pustili do praktickej časti školenia. Pod dohľadom technických expertov z Galeco sme mali príležitosť sami si vyskúšať montáž systému DACHRYNNA. Táto skúsenosť nás inšpirovala a veľa naučila.

Celý výlet a školenie hodnotíme za veľmi úspešné. Domov sme si priniesli plno nových vedomostí a nadšenia pre ďalší rozvoj a praktické využitie novozískaných skúseností.

Chceme vyjadriť našu veľkú vďaku všetkým v Galeco - za pozvanie, perfektne zorganizované školenie a fantastickú atmosféru plnú skvelého jedla a príjemných rozhovorov. Vaša pohostinnosť a odbornosť nemajú hraníc a tešíme sa na ďalšie spoločné projekty a možnosti spolupráce.

Ďakujeme a tešíme sa na ďalšie spoločné dobrodružstvá!

 

Zisti viac o GALECO

 

Zisti viac o DACHRYNNA-ROOFGUTTER

Galéria

Nakúp a vyhraj víkendový pobyt v Kontakt wellness hotel ****