Zo života firmy

Návšteva výstavy DACH FORUM 2024 Targi Kielce

 

Na začiatku tohto roka sme sa opäť vybrali na vzrušujúcu cestu do Poľska. Zúčastnili sme sa na jednom z najvýznamnejších podujatí v strechárskom priemysle - Dach Forum 2024 v Kielcach. Toto strešné fórum, ktoré sa už tradične teší veľkému záujmu odborníkov z celého sveta, prekonalo všetky svoje predchádzajúce rekordy. Opäť ukázalo, že je skutočnou oslavou remeselnej zručnosti.

 

Dach Forum 2024 sa môže pochváliť viac ako 24 000 predanými vstupenkami a takmer 150 vystavovateľmi. Tieto čísla hovoria samy za seba a svedčia o obrovskej popularite a význame podujatia pre strechársky priemysel. Na strešnom fóre sa predstavovali nové výrobky a najnovšie trendy z oblasti strechárstva, klampiarstva a tesárstva. Stretli sme sa tu s lídrami strechárskeho trhu z ôsmich krajín, ktorí predstavili to najlepšie z ich ponuky. Súčasťou programu bolo množstvo podujatí, kongresov, súťaží a pútavých prednášok. Tohtoročné stretnutie bolo skutočným stretnutím odborníkov. Predstavili sa tu najnovšie riešenia v strechárstve, vrátane pokročilých technológií a prvkov strešných konštrukcií.

Značka Corotop, náš partner, predstavila absolútnu revolúciu v systémových riešeniach, ktoré zlepšujú komfort používania strechy. Tieto inovácie určite prispejú k ďalšiemu rozvoju nášho odboru. Spoločnosť Corotop mala významné postavenie na tohtoročnom Dach Forum 2024. Tak ako v predošlom roku, bola jedným z hlavných strategických sponzorov podujatia.

Návšteva Dach Forum 2024 v Kielcach bola pre nás nesmierne obohacujúca. Mali sme príležitosť stretnúť sa s našimi partnermi, ktorí tam vystavovali. Navštívili sme stanoviská EVROmat, Bauder, Galeco, Krono-Plast a samozrejme Corotop.  Dozvedeli sme sa novinky v strechárskom svete a boli sme svedkami najnovších trendov a inovácií. Toto podujatie je bezpochyby jedným z najdôležitejších míľnikov pre každého, kto sa zaoberá strechárstvom, klampiarstvom alebo tesárstvom, a už teraz sa tešíme na ďalšie ročník.

Galéria

Nakúp a vyhraj víkendový pobyt v Kontakt wellness hotel ****