Fasádne dosky Fundermax
04. nov 2022

Od 1. 1. 2021 je na Slovensku podľa vyhlášky č. 364/2012 Z. z. možné postaviť len domy, ktoré spĺňajú prísne štandardy Európskej únie – to znamená energetickú triedu A0, čiže budovy s približne nulovou spotrebou energie.

22. aug 2022

Čoraz väčšiu popularitu si u nás získavajú HPL dosky. Tešia sa obľube medzi architektmi, projektantmi, developermi a svoje miesto si čoraz častejšie nachádzajú aj v domovej a bytovej výstavbe.

Rodinný dom, Osikov - strešná krytina LAMINKA - snehové zachytávače LAMINA PREŠOV
27. júl 2022

Žiadna stavba sa nezaobíde bez použitia klampiarskych prvkov. Svoje uplatnenie si nájdu pri strechách – či už šikmých alebo plochých, a nájdeme ich na fasádach. 

Lamina strecha, Lamina fasáda - Strechy a strešné krytiny, fasády, odkvapový systém | LAMINA Prešov
30. aug 2018

Nie náhodou sme si vybrali toto slovné spojenie.
Čo majú spoločné strecha a fasáda Vám jednoducho napovie táto fotografia:

FUNDERMAX Fasády Lamina Prešov
03. aug 2018

UPGRADE pre vašu fasádu pomocou dosiek FUNDERMAX MaxExterior

Sofit Panel - fasáda šitá na mieru - Strechy a strešné krytiny, fasády, odkvapový systém | LAMINA Prešov
27. apr 2018

Popri streche je fasáda časť budovy, ktorú z exteriéru vnímame najviac. Preto jej výberu väčšina stavebníkov venuje pomerne veľkú pozornosť. V podstate existujú dva typy fasád – odvetraná a kontaktná fasáda – či už so zateplením alebo bez.

30. jan 2018

V tomto blogu Vám chceme predstaviť široké využitie fasádneho systému Sofit panelu, a to nie len na fasády, ale aj na podhľady. Jedným z mnohých projektov, ktorý Vám predstavujeme je rekonštrukcia čerpacej stanice SLOVNAFT v Rožňave. Investor sa rozhodol vymeniť podhľad za náš fasádný systém Sofit panel.

Sofit panel zdobí polyfunkčný objekt v Prešove
15. nov 2017

Predstavujeme Vám našu ďalšiu realizáciu modernej odvetranej fasády. Novú polyfunkčnú budovu na prešovskom sídlisku Sekčov zdobí plechová odvetraná fasáda SOFIT PANEL. SOFIT PANEL je jednou z variant obkladových prvkov fasádneho systému LAMINA PREŠOV.

Rodinný dom s odvetranou fasádou Fundermax - Strechy a strešné krytiny, fasády, odkvapový systém | LAMINA Prešov
18. okt 2017

V septembri sme pridali do našej zbierky realizácii modernú fasádu na rodinnom domu v Prešove. Odvetraná fasáda je vynikajúce riešenie pre všetky typy budov. Pomáha splniť architektonické a technické požiadavky v akomkoľvek klimatickom prostredí. Použité materiály sú nehorľavé a preto chránia Vás a Vaše okolie pred šírením požiaru.

Moderná fasáda pre Športový klub Gbeľany - Strechy a strešné krytiny, fasády, odkvapový systém | LAMINA Prešov
09. okt 2017

Moderný vzhľad a nízkoenergetický štandard pristane aj budovám pre športové účely. Nielen v zahraničí, ale aj na Slovensku už máme moderné budovy slúžiace športovcom. Na jednej s nich sme spolupracovali aj my Lamina Prešov. Ide o budovu športového klubu v obci Gbeľany, ktorá bude slúžiť nielen futbalistom. Objekt obsahuje šatne so sociálnymi zariadeniami a spoločenskú miestnosť.

Kontaktujte nás!

Chcete zistiť viac? Ponúkame Vám bezplatnú individuálnu konzultáciu.

Mgr. Tomáš Pápež
Vedúci predajne
  • 0911 421 855
  • [javascript protected email address]

Nakúp a vyhraj víkendový pobyt v Kontakt wellness hotel ****