Roofgutter-Dachrynna banner
03. jún 2024

  V neustále sa meniacom stavebnom sektore, kde inovácie zohrávajú kľúčovú rolu, je dôležité sledovať najnovšie trendy a technológie. Jednou z najnovších noviniek na trhu je odkvapový systém Roofgutter od renomovaného poľského výrobcu Galeco. Môžete ho poznať aj pod názvom Dachrynna. Tento revolučný produkt prináša celý rad výhod, ktoré ho robia ideálnou voľbou pre každého, […]

GALECO STAL2 dom s hranatým odkvapom a strešnými podhľadmi z PVC
22. sep 2023

  Za posledných 10 rokov prestal byť prvkom, ktorého úlohou je len odvádzať vodu zo strechy. V súčasnosti môže byť estetickým doplnkom tvaru stavby, prispôsobeným architektúre. Moderný odkvap – pretože o ňom hovoríme – namiesto toho, aby obmedzoval, dáva nové príležitosti.   Stavebníctvo sa neustále mení a rozvíja. A predsa, keď mnohí ľudia počujú slovo […]

Odkvapy
13. jan 2023

V súčasnej dobe sa kladie veľký dôraz na znižovanie energetickej náročnosti stavieb. Podlieha tomu celé stavebníctvo – menia sa zloženia materiálov, skladba stavieb a pod.

rodinný dom Petrovany LAMINA PREŠOV
10. aug 2022

Pojem lapač nečistôt sa v stavebníctve nevyskytuje až tak často, používanejším pojmom je skôr GEIGER. Ide o príslušenstvo odkvapového systému, ktoré slúži na zachytávanie splavenín zo strechy budovy. 

Rodinný dom, Osikov - strešná krytina LAMINKA - snehové zachytávače LAMINA PREŠOV
27. júl 2022

Žiadna stavba sa nezaobíde bez použitia klampiarskych prvkov. Svoje uplatnenie si nájdu pri strechách – či už šikmých alebo plochých, a nájdeme ich na fasádach. 

Odkvapy
19. júl 2022

Pravidelnou kontrolou a údržbou odkvapov predídete skráteniu životnosti odkvapového systému, prípadne poškodeniu iných častí domov.

Blog - Prečo titánzinkový odkvapový systém - fotka 3 farebné titánzinkové odkvapové časti
17. máj 2021

Výhody titánzinkového odkvapového systému:

Lakoplastované odkvapy blog LAMINA PREŠOV
11. máj 2021

V dnešnom blogu si bližšie popíšeme odkvapový systém, ktorý ponúka výborný pomer ceny a kvality a v súčasnosti je u nás veľmi žiadaným produktom.

Ako zvoliť správny odkvapový systém Lamina Prešov
29. apr 2021

Stále silnejšie búrky a prílivové dažde nám pripomínajú, ako dôležitý je pre našu strechu a celý dom odvodňovací čiže odkvapový systém. Ako zvoliť ten správny, aby vyhovoval práve nášmu domu, našej streche.

Odkvapový systém, ktorý dokáže zmeniť pohľad na dom - Lamina Prešov
07. máj 2019

Odkvapový systém je významnou súčasťou stavby a dokáže jej vdýchnuť nový život. Môže celej stavbe dominovať tak, že na prvý pohľad upúta pozornosť, alebo sa môže dokonale zladiť s fasádou.

Kontaktujte nás!

Chcete zistiť viac? Ponúkame Vám bezplatnú individuálnu konzultáciu.

Mgr. Tomáš Pápež
Vedúci predajne
  • 0911 421 855
  • [javascript protected email address]

Nakúp a vyhraj víkendový pobyt v Kontakt wellness hotel ****