GALECO STAL2 dom s hranatým odkvapom a strešnými podhľadmi z PVC
22. sep 2023

  Za posledných 10 rokov prestal byť prvkom, ktorého úlohou je len odvádzať vodu zo strechy. V súčasnosti môže byť estetickým doplnkom tvaru stavby, prispôsobeným architektúre. Moderný odkvap – pretože o ňom hovoríme – namiesto toho, aby obmedzoval, dáva nové príležitosti.   Stavebníctvo sa neustále mení a rozvíja. A predsa, keď mnohí ľudia počujú slovo […]

Odkvapy
13. jan 2023

V súčasnej dobe sa kladie veľký dôraz na znižovanie energetickej náročnosti stavieb. Podlieha tomu celé stavebníctvo – menia sa zloženia materiálov, skladba stavieb a pod.

rodinný dom Petrovany LAMINA PREŠOV
10. aug 2022

Pojem lapač nečistôt sa v stavebníctve nevyskytuje až tak často, používanejším pojmom je skôr GEIGER. Ide o príslušenstvo odkvapového systému, ktoré slúži na zachytávanie splavenín zo strechy budovy. 

Rodinný dom, Osikov - strešná krytina LAMINKA - snehové zachytávače LAMINA PREŠOV
27. júl 2022

Žiadna stavba sa nezaobíde bez použitia klampiarskych prvkov. Svoje uplatnenie si nájdu pri strechách – či už šikmých alebo plochých, a nájdeme ich na fasádach. 

Odkvapy
19. júl 2022

Pravidelnou kontrolou a údržbou odkvapov predídete skráteniu životnosti odkvapového systému, prípadne poškodeniu iných častí domov.

Blog - Prečo titánzinkový odkvapový systém - fotka 3 farebné titánzinkové odkvapové časti
17. máj 2021

Výhody titánzinkového odkvapového systému:

Lakoplastované odkvapy blog LAMINA PREŠOV
11. máj 2021

V dnešnom blogu si bližšie popíšeme odkvapový systém, ktorý ponúka výborný pomer ceny a kvality a v súčasnosti je u nás veľmi žiadaným produktom.

Ako zvoliť správny odkvapový systém Lamina Prešov
29. apr 2021

Stále silnejšie búrky a prílivové dažde nám pripomínajú, ako dôležitý je pre našu strechu a celý dom odvodňovací čiže odkvapový systém. Ako zvoliť ten správny, aby vyhovoval práve nášmu domu, našej streche.

Odkvapový systém, ktorý dokáže zmeniť pohľad na dom - Lamina Prešov
07. máj 2019

Odkvapový systém je významnou súčasťou stavby a dokáže jej vdýchnuť nový život. Môže celej stavbe dominovať tak, že na prvý pohľad upúta pozornosť, alebo sa môže dokonale zladiť s fasádou.

Kontaktujte nás!

Chcete zistiť viac? Ponúkame Vám bezplatnú individuálnu konzultáciu.

Mgr. Tomáš Pápež
Vedúci predajne
  • 0911 421 855
  • [javascript protected email address]